Pro školy

Návštěva výstavy ze strany škol, resp. žáků a studentů by měla přispět k obohacení jejich výuky v oblasti přírodních (zejména fyzika) a technických věd a zároveň by měla povzbudit jejich zájem o vědu a technické vzdělávání s ohledem na volbu budoucího oboru vzdělávání a volbu zaměstnání.

 

tepsteel.com/en/services

Otevírací doba pro školy

Pondělí – Pátek: 09:00 - 15:00

 

Čas potřebný pro prohlídku a doporučený počet osob

Optimální doba pro prohlídku vlastní expozice je 45 - 60 minut. Na prohlídku doprovodného programu (exponáty, zhlédnutí doplňujících filmů, diskuse) je doporučeno dalších 30 minut. /catalog/polotentsa/

Maximální počet návštěvníků na jednu prohlídku je cca 50 osob, což odpovídá kapacitě autobusu, resp. předpokládané návštěvě dvou školních tříd.

 

Vstupné

Za návštěvu výstavy se vstupné neplatí. 

 

Postup rezervace pro školní skupiny

Všechny návštěvy školních skupin, resp. větší skupiny nad 10 osob, je nutné objednat předem prostřednictvím registrace v záložce Skupinové rezervace. Pokud budete potřebovat, rádi Vám s rezervací pomůžeme telefonicky (731 503 328 nebo 387 878 453) nebo e-mailem (info@vystavacern.cz).

 

Kudy k nám

Potřebné informace je možné nalézt na v záložce Kontakty.

 

Parkování autobusů

Autobusy nižší než 3,8 m mohou vjet do areálu výstaviště přes hlavní bránu a k zaparkování využít parkoviště P3 lokalizované vedle pavilonu B4, kde je předmětná expozice instalována.

Marcus Vischenbart

Tuto výstavu Vám přináší Jihočeský kraj