Aktuality

10.01.2017

Výstava CERN Accelerating Science se na českobudějovickém Výstavišti setkala s mimořádně pozitivním ohlasem jak u návštěvníků z řad veřejnosti, tak u žáků, studentů či pedagogickým pracovníků a odborníků. Populární formou přiblížila návštěvníkům záhady vesmíru a ukázala, co předcházelo vzniku mobilů, satelitních navigací či internetu.

...
23.12.2016

Těsně před začátkem vánočních prázdnin měli návštěvníci výstavy unikátní možnost potkat české vědce, kteří pracují v Evropské organizaci pro jaderný výzkum CERN. Studenti i veřejnost tak měli příležitost dozvědět se ještě více o tom, jaké experimenty se zde provádějí nebo jak vypadá všední den vědce zde.

...
13.12.2016

Studenty a žáky z posledních školních skupin v letošním roce provedou kromě průvodců také čeští vědci, kteří pracují přímo ve švýcarském CERNu. Stejnou příležitost zúčastnit se nevšední prohlídky budou mít také zájemci z řad veřejnosti.

...
K jádru vědy už se vydalo okolo 16 500 návštěvníků
01.12.2016

Výstavou prošlo již přes 16 500 návštěvníků. Pokud mezi ně nepatříte a rádi byste výstavu navštívili, máte čas do 10 ledna, kdy bude výstava ukončena. Otevřeno bude i určité dny v době vánočních svátků.

...

Tuto výstavu Vám přináší Jihočeský kraj